Nové židle v KD BRLOH

Kategorie: Dotace a příspěvky

Obec Brloh – pořízení vybavení KD Brloh 2020

V loňském roce 2020 žádala obec o peníze na pořízení nového vybavení do kulturního domu. Šlo o dotaci z PROGRAMU ROZVOJE VENKOVA, kterou zajišťovala MAS Blanský les – Netolicko.

Projekt posloužil k nákupu nových židlí a stolů do kulturního domu. Tím se zlepšila vybavenost objektu a zásadně se zvýšil komfort pro občany při pořádání kulturních a společenských akcí. V této etapě projektu se podařilo získat celkem 300 kusů židlí a 28 kusů stolů. V poptávkovém řízení vyhrála společnost Technotrade CR s.r.o.

Cena výše uvedeného vybavení byla téměř 350 000  Kč. Dotace ovšem ovšem 80% této částky.

Doufejme tedy, že nové stoly a židle budou sloužit minimálně stejně dlouho jako ty původní. Snad si je brzy vyzkouší i občané, při některé z plánovaných kulturních akcí.

Soubory k příspěvku

Soubor Popis Velikost souboru