Omezení hospodaření s vodou

Kategorie: Aktuality, Poruchy

Z důvodu akutního nedostatku pitné vody ve vodojemech v Brloze vydává Obec Brloh přísný zákaz kropení zahrad, mytí vozidel, napouštění bazénů a dalších činností, kdy je používána voda z obecního vodovodu s výjimkou používání vody pro osobní spotřebu.

V této souvislosti jsme bohužel nuceni uzavírat vodu v oblasti napojené na vodojem Přítěž, to je sídliště Klondajk pod Stráží, oblast na písku a část Brloha za hřištěm a kolem školy. Voda bude puštěna dnes v neděli, to je 12. července v 10h a uzavřena v poledne. Dále bude puštěna v 19h a uzavřena ve 20h. Zítra navíc ráno od šesti hodin do půl osmé.

Toto opatření platí do odvolání. Vězte, že pracujeme na tom, aby se situace brzy zlepšila. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Martin Toman, starosta