Co už bylo ....

 

Fotogalerii OBCE BRLOH najdete na stránkách obecbrloh.rajce.idnes.cz

 

Pouť

První srpnovou neděli, která letos připadla na 7. srpna, se konala tradiční pouť v Brloze. V letošním roce si místní připravili několik překvapení. Jedním z nich bylo i uspořádání vernisáže fotografií v předsálí místního kina.

Nedělní odpoledne na Kuklově


V neděli 31. července proběhla na Kuklově řezbářská vernisáž s tématem „Údolí včel“. Šest umělců ze širokého okolí i daleké Moravy dřevěnými sochami vyjádřilo svůj pohled na stejnojmennou knihu a film, který se zde na Kuklově před 49 lety natáčel.

Po skončení vernisáže zahrála ve stylu historizujícího folku plzeňská hudební skupina Strašlivá podívaná. Ta si připravila repertoár plný písní inspirovaných známými literárními díly, mezi kterými nechyběla ani píseň na motivy knihy „Údolí včel“.

U příležitosti pouťových oslav dne 4. 8. 2013 byl veřejnosti v brložském kině zpřístupněn model Brloha, který byl vytvářen v letech 2007 - 2013.

Letošní Dětský den doprovázelo špatné počasí, a proto byl přesunut do prostor Základní školy. Děti si tak mohli vyzkoušet i netradiční disciplíny.